Almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri

Almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri alanında en kaliteli hizmet veren tercüme bürosuyuz.

Tıbbi alanlara ilişkin çeviri etkinlikleri insanların sağlığı ile ilişkili olduğu için hatalı bir çeviri onarılması söz konusu olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden doğru tercüme bürosunu bulmak kritik önem taşır. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan Semantik Tercüme tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmen ve editör kadrosu sayesinde doğru ve nitelikli tıbbi çeviri hizmeti vermektedir. almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri çözümleri sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, büyük ilaç üreticileri, akademisyenler, medikal cihaz üreticisi firmalar, araştırma merkezleri, büyük özel hastaneler ve devlet hastahaneleri yer almaktadır.

almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri

Almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri alanındaki bütün istekleriniz ya da sorularınız için çeviri firmamıza e-posta mesajı atabilir ya da arzu ederseniz bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri

Firmanız için kalite gerçekten hayati önem taşıyorsa ve en uygun fiyatla hızlı, doğru ve güvenilir çeviri ve yerelleştirme hizmetlerine kavuşmak istiyorsanız Semantik Çeviri olarak size her zaman destek olmaya hazırız.

Çeviri büromuzu piyasadaki diğer bütün rakiplerinden farklı kılan en temel noktalar teknolojik altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, etik ilkelere verdiğimiz önem, ve tercümenin başından sonuna kadar ciddiyetle yürüttüğümüz kalite kontrol süreçleridir.

Çalışma hayatına başladığımız ilk günden bu yana medikal çeviri ve yerelleştirme konusunda binlerce işi başarıyla neticelendirdik. Aşağıda medikal çeviri ve medikal tercüme hizmetleri verdiğimiz alanlardan bazı örnekleri görebilirsiniz:

Deniz Hekimliği, Adli Travmatoloji, Pediatri, Klinik Çalışma Raporu, Lökaferez Sistemleri, Farmakoekonomik Raporlar, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Monografi, Medikal Donanım, Geriatri, Kullanım Talimatı, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Pratisyen Hekimlik, Göz Hastalıkları, Mikrocerrahi, Anesteziyoloji, Algoloji, KÜB KT, Diyagnostik Görüntüleme, Çocuk İmmünolojisi, Tıbbi Kitap, Pediyatri, Patolojik Anatomi, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Biyomateryal, Patent Sözleşmesi, Endokrinoloji, Embriyoloji, Beyin Tümörü, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Araştırma Broşürü, Epikriz, Alerji, Organ Nakli, Ortopedik İmplant, Biyofizik, Medikal Analiz Cihazı, Tıbbi Talimatname, Halk Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı, Pulmonoloji, Cezaevi Hekimliği, Tıbbi Gereç, Plastik Cerrahi, Supramoleküler Kimya, Göğüs Cerrahisi, Tıbbi Patoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Adli Toksikoloji, Ruhsatlandırma, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Obezite, Hematoloji, Psikanaliz, Kolorektal Cerrahi, Tıbbi Malzeme, Kan Analiz Cihazları, Medikal Gereç, Jinekoloji, Travmatoloji.

almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri

Semantik Çeviri Bürosu olarak sadece ülkemizin illerinde değil aynı zamanda birçok güzide ilçesinde de tıp tercümesi hizmeti veriyoruz. almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Kırklareli – Pınarhisar, Balıkesir – Edremit, Kastamonu – Araç, Amasya – Hamamözü, Bitlis – Ahlat, Denizli – Babadağ, Mersin – Gülnar, Eskişehir – Çifteler, Karabük – Ovacık, Burdur – Gölhisar, Hatay – İskenderun, Kütahya – Çavdarhisar, Yozgat – Çandır, Isparta – Senirkent, Kastamonu – Ağlı, Şanlıurfa – Hilvan, Düzce – Gölyaka, Ardahan – Çıldır, İzmir – Bayındır, Çorum – Oğuzlar, Muş – Korkut, Bayburt – Demirözü, Bingöl – Adaklı, Manisa – Saruhanlı, Niğde – Altunhisar, Gümüşhane – Şiran, Hatay – Samandağ, Aydın – Kuşadası, Ankara – Mamak, Yalova – Çiftlikköy, Çankırı – Kızılırmak, Kocaeli – Karamürsel, Van – Başkale, Konya – Tuzlukçu, Tekirdağ – Çorlu, Bitlis – Adilcevaz, Kars – Akyaka, Karabük – Yenice, Mersin – Akdeniz, Çankırı – Korgun, Çanakkale – Ayvacık, Çorum – Sungurlu, Tokat – Sulusaray, Gümüşhane – Kürtün, Bursa – Harmancık, Adıyaman – Gerger, Kastamonu – Şenpazar, Kocaeli – Çayırova, Konya – Meram, Ardahan – Damal, Ordu – Gölköy, Bilecik – İnhisar, Nevşehir – Hacıbektaş, Malatya – Akçadağ, Tekirdağ – Saray, Rize – Hemşin, Zonguldak – Ereğli, Erzincan – Refahiye, Kırklareli – Babaeski, Erzurum – Köprüköy, Iğdır – Tuzluca, Sinop – Türkeli, Bolu – Mengen, Ardahan – Hanak, Sivas – Gürün, Şanlıurfa – Siverek, Kars – Digor, Kilis – Musabeyli, Siirt – Eruh, Kastamonu – Doğanyurt

Hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki çok kıymetli müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde her türlü tıbbi çeviri ve yerelleştirme hizmetleri sağlıyoruz. Tıbbi tercüme konusunda hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Bangladeşçe, Türkmence, Çekçe, Azerice, Yunanca, Sırpça, Tayvanca, Macarca, Hırvatça, Kürtçe, Letonca, Flamanca, İsveççe, Farsça, İtalyanca, Rusça, Gagavuzca, İzlandaca, Gürcüce, Süryanice, Tatarca, Altayca, İrlandaca, İngilizce, Japonca, Özbekçe, Almanca, Romence, İbranice, Hollandaca, Türkçe, Katalanca, Lehçe, Çince, Urduca, Boşnakça, Moldovca, Hintçe, Kazakça, İspanyolca, Fransızca, Çeçence, Slovakça, Bulgarca, Filipince, Fince.

Şirketimizin büyün çalışanlarının daha yetkin bir düzeye gelebilmeleri ve sektörümüzdeki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için sürekli eğitim programları düzenliyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba sarf etmek ve onlara mükemmel bir çalışma ortamı sunmak temel önceliklerimizden biridir.

Medikal cihazların tercümesi alanında bilgi birikimi ve büyük bir tecrübe sahibiyiz. Şimdiye kadar yüzlerce medikal cihazın kullanıcı ve bakım kılavuzlarını başarılı bir şekide çevirdik. Çevirilerini tamamladığımız medikal cihazları aşağıdaki listede görebilirsiniz:
seyyar röntgenler, argon plazma koagülasyon cihazları, hipertermi cihazları, solunum cihazları, dental cihazlar, led’li ameliyat lambaları, radyo terapi cihazları, plazma sterilizatörler, robotik erişkin yürüme cihazları, aktif protezler, teraziler, mamografi cihazları, dental implantlar, fonksiyonel implantlar, anestezi cihazları, rehabilitasyon cihazları, otoklavlar, yara bakım cihazları, hiperbarik oksijen sistemleri, ameliyat lambaları, robotik pediatrik yürüme cihazları, muayene lambaları, izleme cihazları, tekerlekli teraziler, oftalmolojik cihazlar, yara bakımı için tıbbi cihazlar, u kollu dijital röntgen cihazları, video endoskopi cihazları, anjiyografi cihazları, hipotermi cihazları, merkezi sterilizasyon üniteleri, dijital seyyar röntgen cihazları, tansiyon aletleri, bedensel sirkülasyon cihazları, kardiovasküler implantlar, aspirasyon uçları, dializ cihazları, ölçme fonksiyonlu tıbbi cihazlar, c kollu röntgenler, iyonlaşmış radyasyon cihazları, kalp akciğer pompaları, pendantlar, litotripsi cihazları, intraaortik balon pompaları, sterilizatörler, renkli doppler usg cihazları, dental malzemeler, transfüzyon cihazları, monoplan koronerler, masa üstü flash otoklavlar, oksijen terapisi cihazları, el dezenfektörleri, yardımcı üreme teknolojileri (ART) cihazları, motorlu hasta karyolaları, yumuşak doku implantları, hasta bağlama kemerleri, ventilatörler, kardiyoloji cihazları, forsepsler, ortezler,

Almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumu: Semantik Tercüme

Verdiğimiz üstün kaliteli hizmet yüzünden değerli müşterilerimizden övgü içeren mektuplar alıyoruz. Aşağıdaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

Niçin bizi tercih etmelisiniz?

almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri

Bugünün dünyasında en nitelikli tercüme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle tercüman ve editörlerimiz ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri

Yazan : Necati Ergin

anahtar sözcüklere ilişkin liste
çeviri bürosu, tıbbi tercüme bürosu, medikal çeviri, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme, almanca hava ve uzay hekimliği çevirileri, tıbbi çeviri bürosu, medikal tercüme

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Uncategorized