Arapça fizik tedavi tercümeleri

Arapça fizik tedavi tercümeleri alanında en kaliteli hizmet veren çeviri bürosuyuz.

Medikal alanlardaki çeviriler insan sağlığı ile ilişkili olduğundan bir tercüme hatası onarılması mümkün olmayan sonuçlara neden olabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu araken çok iyi araştırma yapmalısınız. 2006 senesinde faaliyet göstermeye başlayan çeviri büromuz en iyi üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun profesyonel tercümanları ve editörleri ile en iyi kalitede tıbbi tercüme hizmetleri sunmaktadır. arapça fizik tedavi tercümeleri sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, global ilaç üreticileri, özel hastaneler, tıp doktorları, devlet hastahaneleri, üniversiteler ve medikal cihaz üreticileri yer almaktadır.

arapça fizik tedavi tercümeleri

Arapça fizik tedavi tercümeleri alanındaki isteklerinizin tümü için tercüme şirketimize bir e-posta mesajı yollayabilir veya isterseniz bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Arapça fizik tedavi tercümeleri konusunda ülkemizin en çok tercih edilen şirketi: Semantik Tercüme Bürosu

Ekibimizdeki tüm tercümanların bilgilerini artırabilmeleri ve teknolojideki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için sürekli olarak eğitim ve kurs programları düzenliyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlar için iyi bir çalışma atmosferi oluşturmak birincil önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Şirketimizin faaliyete geçtiği ilk günden bu yana medikal tercüme alanında binlerce işi zamanında ve başarıyla neticelendirdik. Aşağıda yer alan listede tıbbi çeviri ve yerelleştirme hizmetleri verdiğimiz alanlardan bazı örnekler yer alıyor:

Farmakolojik Araştırma, Pazar Araştırması, Acil Tıp, Tıbbi Web Sitesi, Tıbbi Ürün, Deniz Hekimliği, Pediatri, Fizyoloji, Bitirme Tezi, Deri Hastalıkları, Biyokimya, Tıbbi Analiz Cihazı, Geriatri, Psikoterapi, Dahiliye, Anesteziyoloji, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Diyagnostik Görüntüleme, Klinik Laboratuvar, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, Adli Toksikoloji, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, İntaniye, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Farmakoloji, Pazarlama Materyalleri, Kullanım Kılavuzu, Farmasötik, Nöroloji, Adli Patoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Tıbbi Dergi, Tıbbi Gereç, Kadın Doğum Hastalıkları, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Araştırma Protokolü, İlaç Ruhsat Dosyası, Tıbbi Katalog, Nöroşirurji, Patoloji, Alerji, Ağız ve Diş Sağlığı, Jinekoloji, Zührevi Hastalıklar, Biyomateryal, Klinik Biyokimya, Neurofeedback, Medikal Analiz Cihazı, Reflü Cerrahisi, Kadın Hastalıkları, Kullanım Talimatı, Viroloji, Laboratuar Sistemleri, Koruyucu Diş Hekimliği, Lökaferez Sistemleri, Diyagnostik, Halk Sağlığı, Tıbbi Farmakoloji, Medikal Gereç, Kongre Sunumu, İyileştirici Hekimlik, Biyofizik, CAT, Tıbbi Yayın, Moleküler Genetik, Okul Hekimliği.

arapça fizik tedavi tercümeleri

Neden başka bir çeviri bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

arapça fizik tedavi tercümeleri

Kalite sizin için vaz geçilmez ise ve olabilecek en iyi fiyatlarla doğru, hızlı ve güvenilir tercüme hizmetleri almak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu olarak size destek olmaya hazırız.

arapça fizik tedavi tercümeleri

Çeviri firmamızı sektördeki bütün rakiplerimizden ayıran en temel farklar ileri teknolojik altyapımız, çok dilli ve büyük projelerdeki uluslararası deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki duyarlılığımız, yürüttüğümüz projelerin bütün fazlarında ısrarla uygulamakta olduğumuz kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

Tıbbi cihazların tercümesi konusunda büyük bir deneyim sahibiyiz. Günümüze kadar çok sayıda tıbbi cihazın kullanım ve bakım kılavuzlarını çevirdik. Çevirilerini tamamladığımız tıbbi cihazlardan örnekleri aşağıda görebilirsiniz:
spect-ct cihazları, diyaliz cihazları, argon plazma koagülasyon cihazları, dikiş malzemesi ve klempler, infüzyon cihazları, ameliyat masaları, sterilizatörler, elektrocerrahi cihazları, anjiyografi cihazları, u kollu dijital röntgen cihazları, dijital bebek terazisi, ekg cihazları, intraaortik balon pompaları, görüntüleme cihazları, ortezler, kilitsiz plaklar, bedensel şok dalga terapisi cihazları, led’li ameliyat lambaları, dezenfeksiyon cihazları, in-vitro fertilizasyon (IVF) cihazları, kalp akciğer pompaları, monoplan koronerler, hayati belirtiler monitörleri, anestezi cihazları, haemopheresis cihazları, el dezenfektörleri, merkezi sterilizasyon üniteleri, mamografi cihazları, tekerlekli teraziler, bedensel sirkülasyon cihazları, tansiyon aletleri, dializ cihazları, c kollu röntgenler, implantlar, kardiovasküler implantlar, litotripsi cihazları, desferal pompalar, hiperbarik odalar içeren cihazlar, dental ekipmanlar ve aletler, dijital seyyar röntgen cihazları, koterler, radyo terapi cihazları, hipotermi cihazları, iyonlaşmış radyasyon cihazları, dijital c-kollu röntgen cihazları, otomatik turnikeler, aspirasyon uçları, fiksatörler, aktif protezler, eswl, hasta transfer sistemleri, dental implantlar, izleme cihazları, cerrahi cihazları, sedyeler, oksijen terapisi cihazları, sterilite kontrol sarf malzemeleri, biplan koronerler, endoskopi cihazları, dijital röntgen cihazları, arapça fizik tedavi tercümeleri

Semantik Çeviri olarak Türkiyemizin sadece kentlerinde değil aynı zamanda birçok güzide ilçesinde de tıp çevirisi hizmetleri sunmaktayız. arapça fizik tedavi tercümeleri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Batman – Hasankeyf, Ardahan – Çıldır, Samsun – Canik, Ordu – Aybastı, Muş – Bulanık, Giresun – Güce, Iğdır – Karakoyunlu, Edirne – İpsala, Samsun – Ayvacık, Karaman – Sarıveliler, Batman – Kozluk, Şanlıurfa – Birecik, Sivas – Altınyayla, Gaziantep – Şahinbey, Iğdır – Tuzluca, Van – Bahçesaray, İstanbul – Bahçelievler, Iğdır – Aralık, Muğla – Bodrum, Çorum – Uğurludağ, Trabzon – Arsin, Manisa – Kula, Kayseri – Hacılar, Ankara – Evren, Bursa – Mustafakemalpaşa, Niğde – Çamardı, Manisa – Sarıgöl, Konya – Seydişehir, Şırnak – Güçlükonak, Bilecik – İnhisar, Diyarbakır – Kayapınar, Kastamonu – Şenpazar, Batman – Beşiri, Muğla – Marmaris, Giresun – Bulancak, Osmaniye – Bahçe, Tokat – Reşadiye, Malatya – Kuluncak, Bitlis – Güroymak, Muş – Korkut, Konya – Derebucak, Ankara – Nallıhan, Hatay – Belen, Uşak – Ulubey, Samsun – Havza, Sinop – Erfelek, Yalova – Armutlu, Sivas – Divriği, Balıkesir – Bandırma, Balıkesir – Edremit, Karaman – Başyayla, Muş – Hasköy, Tokat – Pazar, Eskişehir – Günyüzü, Aydın – Yenipazar, Çanakkale – Ezine, Adana – Sarıçam, Giresun – Keşap, Karaman – Kazımkarabekir, Adana – Seyhan, Uşak – Banaz, Giresun – Alucra, İstanbul – Zeytinburnu, Kastamonu – Seydiler, Sinop – Türkeli, Bingöl – Yedisu, Gümüşhane – Kelkit, Zonguldak – Alaplı, Siirt – Pervari, Bolu – Göynük

Sadece ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden kurumsal müşterilerimize binlerce dil çiftinde medikal çeviri ve tercüme hizmeti veriyoruz. Tıbbi çeviri desteği sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Rusça, Tayvanca, Hırvatça, Katalanca, Moğolca, Altayca, Bulgarca, İngilizce, Çekçe, Hollandaca, Almanca, Çince, Boşnakça, Özbekçe, Kazakça, Uygurca, Moldovca, Vietnamca, Letonca, Arnavutça, İspanyolca, Slovence, Fransızca, Zuluca, Tacikçe, Hintçe, Ukraynaca, İrlandaca, Makedonca, Türkmence, Fince, Gürcüce, Urduca, İsveççe, Malayca, Filipince, Rumca, İbranice, Flamanca, Türkçe, İtalyanca, Yunanca, Azerice, Lehçe, Farsça, Japonca.

Kaliteli çeviri ve yereleştirme hizmetlerimiz için çok sayıda müşterimizden bizi ve performansımızı öven onlarca mektup bize ulaşıyor. Aşağıdaki listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

Günümüz dünyasında en kaliteli çevirilerin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız ana dilde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Yazan : Pelin Erbatur

bu yazının anahtar sözcükleri
tıbbi çeviri, tıbbi çeviri bürosu, tercüme bürosu, medikal çeviri, medikal tercüme, arapça fizik tedavi tercümeleri, çeviri bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Uncategorized