Kolonoskopi çevirisi

Kolonoskopi çevirisi talepleriniz için lider tercüme bürosu ile çalışın.

Tıbbi konularla ilgili çeviri etkinlikleri insan sağlığı ile igili olduğundan tercümede yapılacak en küçük bir hata bile onarılması söz konusu olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. 2006 senesinde kurulan Semantik Tercüme Bürosu en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve redaktörleri sayesinde kaliteli, doğru ve tutarlı medikal tercüme hizmeti vermektedir. kolonoskopi çevirisi çözümleri sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, devlet hastahaneleri, tıp doktorları, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, araştırma merkezleri, büyük özel hastaneler ve global farmakoloji şirketleri bulunmaktadır.

kolonoskopi çevirisi

Şirketimizi sektördeki diğer bütün rakiplerimizden ayrıştıran önemli noktalar teknik altyapımız, büyük ve karmaşık projelerdeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, ahlaki ilkelere verdiğimiz önem, ve çeviri sürecinin her aşamasında yürüttüğümüz kalite kontrol süreçleridir.

Yıllardır koruduğumuz hizmet kalitesi için bize güvenmiş olan çok sayıda müşterimizden bizi ve performansımızı öven sayısız e-posta almaktayız. Buradaki listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

kolonoskopi çevirisi

Kolonoskopi çevirisi konusunda Türkiye’nin en başarılı şirketi: Semantik Çeviri

kolonoskopi çevirisi

Kolonoskopi çevirisi konusundaki isteklerinizin tümü için Semantik Tercüme’ye mail gönderebilir veya bunun yerine bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

kolonoskopi çevirisi

Kolonoskopi çevirisi için neden bizi tercih etmelisiniz?

 • Çeviri öncesinde, çeviri sürecinde ve çeviri sonrasında müşterilerimizle sürekli temas halindeyiz. Onlardan çalışma saatlerimiz içinde bize ulaşan tüm e-postalara en kısa süre içinde kesinlikle cevap veriyoruz.
 • Her bir kurumsal müşterimiz adına bir Çeviri Belleği (TM) oluşturuyoruz. Böylece değerli müşterilerimizin tercüme projelerinde hem tutarlı bir terminoloji sağlamakla kalmıyor hem de tercüme ve yerelleştirme giderlerini belirli bir seviyeye indiriyoruz.
 • Şirketimizde tam zamanlı olarak görevlendirilen tercüman ekibimizin yanısıra, günden güne genişleyen uluslar arası serbest tercüman ağımız ile, dünyanın tüm dillerinde müşterilerimize en iyi kalitede ve rekabetçi fiyatlarla Kolonoskopi çevirisi hizmeti sağlıyoruz.
 • Birden fazla dilin söz konusu olduğu çeviri projelerinde ciddi bir bilgi birikimi sahibiyiz. Bu alanda ülkemizin en büyük ilaç üreticilerine başarıyla hizmet üretiyoruz.
 • Firmamız için çalışan tüm çevirmenler ve editörler önde gelen tıp fakültelerinden mezun, en az 10 sene tecrübeli, tercüme konularına hakim, etik değerlere sahip çıkan dil uzmanlarıdır.
 • Yapılabilecek en küçük bir tercüme yanlışlığı müşterilerimizi kaybetmemize sebep olabileceği için firmamızda görev yapan çevirilerinde doğruluğundan şüphe duydukları tek bir sözcük bile kullanmazlar.
 • Kalite çıtaları çok yüksek olan global kurum ve kuruluşlara medikal tercüme hizmetleri sağladığımızdan kalite seviyemizi korumak adına sürekli çalışıyoruz. Bu nedenle her geçen gün müşteri sayımızı arttırıyouz.
 • Gerçekleştirdiğimiz projelerin her aşamasında kalite güvence ve kalite kontol süreçlerini hiç ödün vermeden uyguluyoruz. Kalite şirketimiz için herşeyden önce gelir.
 • Yüksek teknolojinin tüm avantajlarından en iyi biçimde yararlanıyor, bu yolla daha yüksek nitelikli tıp çevirilerini uygun koşullarla müşterilerimize sağlıyoruz. İleri teknolojiye hakimiyetimiz bizi bu alandaki rakiplerimizin hepsinden ayrı bir yere koyuyor.
 • Müşteri bilgilerinin gizliliği konusunda son derece hassas davranıyoruz. Müşterilerimizin kişisel ya da kurumsal sırlarını şartsız olarak gizli tutmak en başta gelen ilkemizdir.
 • En temel hedefimiz müşterilerimizi her koşulda memnun etmek, onlarla nitelikli ve karşılıklı güvene dayanan bir çalışma ortamı oluşturmaktır. Sizlerin memnuniyeti firmamız için en değerli referans olarak kabul görür.
 • Kalitemizden ve etik değerlerimizden hiç ödün vermeden, çözüm sağlayan bir anlayışla, destek sunduğumuz kurum ve kuruluşların başarıyı yakalamaları için destek sağlamak istiyoruz.
 • Semantik Tercüme Bürosunun geliştirmiş olduğu Semanalyse programını kullanarak tercüme edilecek dosyaların ya da belgelerin yinelenen sözcük ya da cümle sayımlarını internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Semanalyse aynı zamanda size kullandığımız çeviri belleği teknolojisinin çeviriye ayırdığınız bütçeyi ne kadar azalttığını anlama şansı verecek.
Semantik Çeviri olarak ülkemizin yalnızca kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunda da tıp tercümesi çözümleri sağlıyoruz. kolonoskopi çevirisi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Ardahan – Posof, Edirne – İpsala, Kırşehir – Çiçekdağı, Ağrı – Patnos, Bursa – Harmancık, Şırnak – İdil, Eskişehir – İnönü, Van – Edremit, Kütahya – Şaphane, Eskişehir – Çifteler, Bursa – Keles, Antalya – Konyaaltı, Kırklareli – Babaeski, Ordu – Mesudiye, Muş – Varto, Bursa – Yenişehir, Kütahya – Gediz, Isparta – Yalvaç, Karaman – Ermenek, Karabük – Ovacık, Konya – Sarayönü, Karabük – Safranbolu, Hatay – Erzin, Samsun – Kavak, Aksaray – Eskil, Burdur – Çavdır, Diyarbakır – Çermik, Yozgat – Kadışehri, Bayburt – Aydıntepe, Çankırı – Yapraklı, Muş – Korkut, Yalova – Çiftlikköy, Kahramanmaraş – Çağlıyancerit, Siirt – Kurtalan, Çankırı – Çerkeş, Osmaniye – Toprakkale, Adana – Çukurova, Yalova – Armutlu, Giresun – Tirebolu, Bilecik – İnhisar, Zonguldak – Alaplı, Antalya – Elmalı, Mardin – Dargeçit, Hakkari – Çukurca, Sinop – Durağan, Kastamonu – Daday, Manisa – Kula, Van – Çaldıran, Bolu – Mengen, Bitlis – Mutki, Nevşehir – Kozaklı, Karabük – Eflani, Burdur – Altınyayla, Niğde – Bor, Bolu – Yeniçağa, Çanakkale – Lapseki, Kastamonu – Şenpazar, Van – Gevaş, Tokat – Reşadiye, Erzurum – Aşkale, Aydın – Karpuzlu, Eskişehir – Beylikova, Trabzon – Arsin, Hakkari – Şemdinli, Kırşehir – Mucur, Diyarbakır – Bağlar, Kars – Sarıkamış, Nevşehir – Hacıbektaş, Yozgat – Şefaatli, Mersin – Anamur

Günümüz dünyasında en yüksek kaliteli tercümelerin sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle çevirmen ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.
Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden bireysel kurumsal müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde medikal çeviri çözümleri sağlıyoruz. Kolonoskopi çevirisi alanında hizmet sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Bangladeşçe kolonoskopi çevirisi, Lehçe kolonoskopi çevirisi, Felemenkçe kolonoskopi çevirisi, Türkçe kolonoskopi çevirisi, Romence kolonoskopi çevirisi, Uygurca kolonoskopi çevirisi, Yunanca kolonoskopi çevirisi, İtalyanca kolonoskopi çevirisi, Çeçence kolonoskopi çevirisi, Farsça kolonoskopi çevirisi, Endonezce kolonoskopi çevirisi, İbranice kolonoskopi çevirisi, Korece kolonoskopi çevirisi, Urduca kolonoskopi çevirisi, Flamanca kolonoskopi çevirisi, Hollandaca kolonoskopi çevirisi, Almanca kolonoskopi çevirisi, Kırgızca kolonoskopi çevirisi, Slovence kolonoskopi çevirisi, İrlandaca kolonoskopi çevirisi, Slovakça kolonoskopi çevirisi, Japonca kolonoskopi çevirisi, Rumca kolonoskopi çevirisi, Filipince kolonoskopi çevirisi, Norveççe kolonoskopi çevirisi, Hintçe kolonoskopi çevirisi, Vietnamca kolonoskopi çevirisi, Moldovca kolonoskopi çevirisi, Azerice kolonoskopi çevirisi, Fransızca kolonoskopi çevirisi, Danca kolonoskopi çevirisi, Çince kolonoskopi çevirisi, Ermenice kolonoskopi çevirisi, Bulgarca kolonoskopi çevirisi, Türkmence kolonoskopi çevirisi, Rusça kolonoskopi çevirisi, Kazakça kolonoskopi çevirisi, Moğolca kolonoskopi çevirisi, Ukraynaca kolonoskopi çevirisi, İngilizce kolonoskopi çevirisi, Süryanice kolonoskopi çevirisi, İspanyolca kolonoskopi çevirisi, Gagavuzca kolonoskopi çevirisi, Tatarca kolonoskopi çevirisi, Özbekçe kolonoskopi çevirisi, Gürcüce kolonoskopi çevirisi.

10 yılı aşkın bir süredir yazılı ve sözlü medikal tercüme dalında sayılamayacak kadar çok işi başarıyla bitirdik. Aşağıda yer alan listede tıbbi çeviri çözümleri verdiğimiz konulardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Genel Cerrahi , Kanser Biyolojisi, Akademik Yayın Eleştirisi, Kan Analiz Cihazları, Medikal Malzeme, Pratisyen Hekimlik, Estetik Cerrahi, Tıbbi Donanım, Genetik, Hasta Raporu, Pediatri, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Nefroloji, Hepatoloji, Kullanım Kılavuzu, Embriyoloji, Medikal Cihaz, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Tıbbi Vaka Sunumu, Biyomateryal, Tanı Bilim, Tıbbi Tetkik, İnorganik Kimya, Mikrocerrahi, Tıbbi Yazılım, Anesteziyoloji, Klinik Deney, Tıbbi Biyoloji, Anatomi, Fizik Tedavi, Medikal Donanım, Patolojik Anatomi, Hematoloji, Farmasötik Kimya, Diyagnostik, Sağlık Araştırması, Psikiyatri, Polipektomi, Nöropatoloji, Akademik Makale, Pulmonoloji, Medikal Ürün Katalogu, Moleküler Genetik, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Spektroskopi, İşyeri Hekimliği, Klinik Mikrobiyoloji, Medikal Gereç, Mamografi, Tıbbi Analiz Cihazı, Patoloji, Tıbbi Genetik, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Dahiliye, Okul Hekimliği, Koruyucu Diş Hekimliği, Ortopedi, Kongre Sunumu, Akademik Yayın, Medikal Analiz Cihazı, Tıbbi Gereç, Kolonoskopi, Olgu Sunumu, Nöroşirurji, Pazarlama Materyalleri, İmmunoloji, Klinik Rapor, Neurofeedback.

Yazan : Necati Ergin

anahtar sözcüklerin listesi
tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, medikal tercüme, tıbbi tercüme, tıbbi tercüme bürosu, kolonoskopi çevirisi, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog