Nefroloji tercümeleri

Nefroloji tercümeleri talepleriniz için ülkemizin en iyi tercüme bürosu ile çalışın.

Medikal alanlardaki çeviriler insan sağlığı ile igili olduğundan çeviride yapılacak en küçük bir yanlışlık bile ciddi sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden tercüme bürosu seçimi çok kritik bir karardır. Kurulduğundan bu yana sektörün öncü gücü olan Semantik Çeviri tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun profesyonel çevirmen ve editör kadrosu ile olabilecek en iyi kalitede medikal tercümeler sunmaktadır. nefroloji tercümeleri çözümleri sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, akademisyenler, araştırma merkezleri, medikal cihaz üreticileri, büyük özel hastaneler, devlet hastahaneleri ve global farmakoloji şirketleri bulunmaktadır.

Firmamızı tüm rakiplerinden ayıran en temel farklar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, büyük ve karmaşık çeviri projelerindeki takdir gören ustalığımız, müşteri sırları konusundaki ilkelerimiz, yaptığımız işin başlangıcından sonuna kadar titizlikle yürüttüğümüz kalite kontrol metodolojisidir.

nefroloji tercümeleri

Nefroloji tercümeleri alanındaki istekleriniz ya da sorularınız için tercüme büromuza mail atabilir ya da arzu ederseniz bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Nefroloji tercümeleri alanında ülkemizin en iyi firması: Semantik Tercüme Bürosu

nefroloji tercümeleri

Dünyanın birçok ülkesindeki kıymetli müşterilerimize çok sayıda dilde her türlü medikal çeviri ve yerelleştirme çözümleri sağlıyoruz. Nefroloji tercümeleri alanında hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

İngilizce nefroloji tercümeleri, Bulgarca nefroloji tercümeleri, Almanca nefroloji tercümeleri, Gagavuzca nefroloji tercümeleri, Farsça nefroloji tercümeleri, Boşnakça nefroloji tercümeleri, Kazakça nefroloji tercümeleri, Yunanca nefroloji tercümeleri, Arnavutça nefroloji tercümeleri, İspanyolca nefroloji tercümeleri, Kırgızca nefroloji tercümeleri, Özbekçe nefroloji tercümeleri, Moldovca nefroloji tercümeleri, Tatarca nefroloji tercümeleri, Urduca nefroloji tercümeleri, Slovakça nefroloji tercümeleri, Makedonca nefroloji tercümeleri, Felemenkçe nefroloji tercümeleri, Katalanca nefroloji tercümeleri, Sırpça nefroloji tercümeleri, Fince nefroloji tercümeleri, Endonezce nefroloji tercümeleri, Flamanca nefroloji tercümeleri, Moğolca nefroloji tercümeleri, Ermenice nefroloji tercümeleri, Lehçe nefroloji tercümeleri, Macarca nefroloji tercümeleri, Filipince nefroloji tercümeleri, İtalyanca nefroloji tercümeleri, Bangladeşçe nefroloji tercümeleri, Sanskritçe nefroloji tercümeleri, Süryanice nefroloji tercümeleri, Rusça nefroloji tercümeleri, Vietnamca nefroloji tercümeleri, Rumca nefroloji tercümeleri, Fransızca nefroloji tercümeleri, İbranice nefroloji tercümeleri, Çince nefroloji tercümeleri, Azerice nefroloji tercümeleri, Hollandaca nefroloji tercümeleri, İzlandaca nefroloji tercümeleri, Türkçe nefroloji tercümeleri, Hintçe nefroloji tercümeleri, Gürcüce nefroloji tercümeleri, Japonca nefroloji tercümeleri, İsveççe nefroloji tercümeleri.

nefroloji tercümeleri

Verdiğimiz çok kaliteli hizmet sayesinde değerli müşterilerimizden bize teşekkür eden e-mail mesajları almaktayız. Buradaki listede bunların bir kısmını görebilirsiniz:

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana yazılı ve sözlü medikal tercümeler kapsamında sayılamayacak kadar çok projeyi başarıyla neticelendirdik. Aşağıda sunduğumuz listede medikal çeviri ve medikal tercüme hizmetleri sağladığımız alanlardan bazı ana başlıklar listeleniyor:

Akademik Yayın Eleştirisi, Estetik Cerrahi, Tıbbi Donanım, Sinir Sistemi Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Tıbbi Yayın, Tıbbi Farmakoloji, Hasta Raporu, Koruyucu Hekimlik, Tanı Bilim, Ortopedi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Medikal Alet, Askeri Sağlık Hizmetleri Hekimliği, İnternet Sitesi, Akupunktur, Genetik, Hemodiyaliz, Araştırma Broşürü, KÜB KT, Organ Nakli, Ortopedi ve Travmatoloji, Farmasötik, Ortodonti, Araştırma Protokolü, Göğüs Cerrahisi, Neonatoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Embriyoloji, Hava ve Uzay Hekimliği, Diyagnostik, Radyolojik Tetkik, Fizyoloji, Medikal Bülten, Mikrobiyoloji, Medikal Donanım, Çocuk İmmünolojisi, Kanser Biyolojisi, Fizik Tedavi, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kongre Sunumu, Göz Hastalıkları, Tanatoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Medikal Analiz Cihazı, Medikal Gereç, Psikanaliz, Tıbbi Kitap, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Epikriz, Kadın Hastalıkları, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, İyileştirici Hekimlik, Tıbbi Web Sitesi, Tıbbi Makale, Tıbbi Genetik, Reanimasyon, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Epidemiyoloji, Adli Psikiyatri, Farmakoloji, Monografi, Medikal Malzeme, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Kalp Damar Cerrahisi, Biyofizik, Pratisyen Hekimlik, Medikal Dergi, Patent Sözleşmesi, Rehabilitasyon, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, MR, Hasta Bilgi Föyü, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji.

Niçin bizi tercih etmelisiniz?

 • Çok dilli çeviri ve yerelleştirme işlerinde ciddi bir bilgi birikimi sahibiyiz. Bu kapsamda ülkemizin dev farmakoloji şirketlerine başarıyla hizmet üretiyoruz.
 • Semantik Tercüme Bürosunun geliştirmiş olduğu Semanalyse yazılımını kullanarak tercüme edilmesini istediğiniz belgelerin yinelenen kelime ya da cümle sayımlarını internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu aynı zamanda size kullanmakta olduğumuz çeviri belleği (Translation Memory) teknolojisinin tercümeye ayırdığınız bütçeyi ne denli düşürdüğünü anlama şansı sağlayacak.
 • İleri teknolojinin sunduğu bütün nimetlerden maksimum derecede faydalanıyor, bu yolla çok daha kaliteli tıbbi çevirileri makul fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Yüksek teknolojiyi başarılı bir şekilde kullanmamız tercüme büromuzu bu alandaki tüm rakiplerimizden farklı kılıyor.
 • Yürüttüğümüz projelerin her aşamasında kalite güvence ve kalite kontol süreçlerini büyük bir disiplinle uygulamaktayız. Yüksek kalitemizi korumak ve sürdürmek şirketimiz için vaz geçilmez bir zorunluluktur.
 • Yapılabilecek en ufak bir yanlışlık müşterilerimizin zarar görmelerine neden olabileceğinden çevirmenlerimiz yaptıkları tercümelerde emin olmadıkları tek bir sözcük dahi kullanmazlar.
 • Semantik Tercüme Bürosu’nda görev yapan çevirmenlerimizin tümü seçkin üniversitelerin tıp ya da eczacılık fakültelerinden mezun, tecrübeli, konularına hakim, şirketimizin etik ilkelerini benimsemiş olan kişilerdir.
 • Bize çevirilerini teslim eden kurum ve kuruluşların verilerinin gizli tutulması konusunda çok duyarlıyız. Onların gizlilik içeren bilgilerini şartsız olarak korumak en temel görevimizdir.
 • Kadrolu çevirmen ekibimizin yanısıra, günden güne genişleyen Türkiye ve dünya çapındaki serbest çevirmen ağımız ile, dünyanın tüm dillerinde müşterilerimize yüksek kalitede ve hesaplı Nefroloji tercümeleri hizmeti sağlıyoruz.
 • Kalite ve profesyonellikten hiç ödün vermeksizin, çözüm oluşturacak bir anlayışla, destek sunduğumuz firmaların başarı göstermelerine destek olmak amacındayız.
 • Müşterimiz olan kurumlar adına bir Çeviri Belleği üretiyoruz. Böylece değerli müşterilerimizin tercümelerinde hem doğru bir teminoloji oluşturuyor hem de çeviri giderlerini azaltıyoruz.
 • Kalite çıtaları yüksek olan dev firmalara tercüme hizmetleri verdiğimizden kalite standartlarımızı korumak için hiç bir çabadan kaçınmıyoruz. Bu nedenle her geçen gün müşteri sayımızı daha da arttırıyouz.
 • Çeviri öncesinde, çeviri sürecinde ve çeviri sonrasında bize çevirilerini teslim eden müşterilerimizle sürekli olarak iletişimdeyiz. Onlardan çalışma saatlerimiz içinde bize ulaşan e-posta iletilerinin tamamına bir saat içinde mutlaka yanıt veriyoruz.
 • Hedefimiz tüm müşterilerimizi her koşulda tatmin etmek, müşterilerimizle nitelikli ve karşılıklı güvene dayanan bir işbirliği ortamı kurmaktır. Memnuniyetiniz şirketimiz için en önemli referans olarak kabul görür.
Semantik Çeviri Bürosu olarak Türkiye’nin yalnızca kentlerinde değil ayrıca ilçelerinin çoğunda da tercüme hizmeti veriyoruz. nefroloji tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Kahramanmaraş – Elbistan, Burdur – Altınyayla, Afyonkarahisar – Dazkırı, Ankara – Kalecik, Karabük – Safranbolu, Elazığ – Maden, Gümüşhane – Kürtün, Edirne – Keşan, Adana – Çukurova, Osmaniye – Bahçe, Kütahya – Aslanapa, Kayseri – Melikgazi, Balıkesir – Gömeç, Afyonkarahisar – Sinanpaşa, Bartın – Kurucaşile, Diyarbakır – Ergani, Kayseri – Kocasinan, Bingöl – Adaklı, Kocaeli – Kartepe, Gaziantep – Nurdağı, Tokat – Zile, Tekirdağ – Çorlu, Diyarbakır – Çüngüş, Muğla – Kavaklıdere, Bursa – Harmancık, Karabük – Yenice, Rize – Kalkandere, Bayburt – Aydıntepe, Kırşehir – Akpınar, Kahramanmaraş – Türkoğlu, Aksaray – Sarıyahşi, Nevşehir – Derinkuyu, İstanbul – Üsküdar, Aksaray – Ağaçören, Çorum – Sungurlu, Kırıkkale – Yahşihan, Zonguldak – Çaycuma, İstanbul – Beyoğlu, Iğdır – Tuzluca, Adıyaman – Tut, Şanlıurfa – Harran, Aydın – Bozdoğan, Sivas – Divriği, Edirne – Enez, Ankara – Pursaklar, Giresun – Dereli, Malatya – Kale, Malatya – Doğanşehir, Batman – Hasankeyf, Antalya – Serik, Bursa – Yıldırım, Uşak – Ulubey, İzmir – Torbalı, Erzincan – Tercan, Hatay – Reyhanlı, Denizli – Çardak, Burdur – Çeltikçi, Bilecik – İnhisar, Çankırı – Yapraklı, Eskişehir – Seyitgazi, Bayburt – Demirözü, Van – Muradiye, Karabük – Ovacık, Van – Gürpınar, Diyarbakır – Sur, Düzce – Cumayeri, Bartın – Ulus, Hatay – Yayladağı, Trabzon – Akçaabat, Mersin – Erdemli

Günümüzde yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden tüm çevirmen ve redaktörlerimiz kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sunuyorlar.

nefroloji tercümeleri

Yazan : İsmail Bener

bu yazıda geçen anahtar kelimeler
medikal çeviri, medikal tercüme, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi tercüme, nefroloji tercümeleri, tercüme bürosu, tıbbi çeviri, çeviri bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog