Tıbbi cihaz çevirileri

Tıbbi cihaz çevirileri bizim işimiz.

Medikal konulara ilişkin tercüme faaliyetleri insan sağlığı ile bağlantılı olduğundan tercümede yapılacak bir hata çok ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenden dolayı tercüme bürosu seçimi kritik bir karardır. Sektörün liderliğini elinde bulunduran Semantik Çeviri en iyi üniversitelerden mezun uzman çevirmenleri ve editörleri sayesinde mükemmel medikal tercüme hizmeti vermektedir. tıbbi cihaz çevirileri sağlamakta olduğumuz müşteriler içinde, akademisyenler, üniversiteler, büyük özel hastaneler, devlet hastahaneleri, medikal cihaz üreticileri ve büyük ilaç üreticileri bulunmaktadır.

Tıbbi cihaz çevirileri konusunda Türkiye’nin en iyi firması: Semantik Dil Hizmetleri.

Dünyanın birçok ülkesindeki bizi tercih eden değerli müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde sözlü ve yazılı tıbbi tercüme çözümleri sunmaktayız. Tıbbi cihaz çevirileri alanında hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Hintçe tıbbi cihaz çevirileri, Türkçe tıbbi cihaz çevirileri, Farsça tıbbi cihaz çevirileri, Gürcüce tıbbi cihaz çevirileri, Endonezce tıbbi cihaz çevirileri, Ukraynaca tıbbi cihaz çevirileri, Arnavutça tıbbi cihaz çevirileri, Flamanca tıbbi cihaz çevirileri, İbranice tıbbi cihaz çevirileri, Çeçence tıbbi cihaz çevirileri, Slovakça tıbbi cihaz çevirileri, Almanca tıbbi cihaz çevirileri, Rusça tıbbi cihaz çevirileri, İrlandaca tıbbi cihaz çevirileri, Japonca tıbbi cihaz çevirileri, Azerice tıbbi cihaz çevirileri, İspanyolca tıbbi cihaz çevirileri, Bulgarca tıbbi cihaz çevirileri, Boşnakça tıbbi cihaz çevirileri, Özbekçe tıbbi cihaz çevirileri, Fince tıbbi cihaz çevirileri, Letonca tıbbi cihaz çevirileri, Altayca tıbbi cihaz çevirileri, Tayvanca tıbbi cihaz çevirileri, Türkmence tıbbi cihaz çevirileri, Hırvatça tıbbi cihaz çevirileri, Vietnamca tıbbi cihaz çevirileri, Kırgızca tıbbi cihaz çevirileri, İtalyanca tıbbi cihaz çevirileri, Gagavuzca tıbbi cihaz çevirileri, Hollandaca tıbbi cihaz çevirileri, Sırpça tıbbi cihaz çevirileri, Bangladeşçe tıbbi cihaz çevirileri, Yunanca tıbbi cihaz çevirileri, Çince tıbbi cihaz çevirileri, Norveççe tıbbi cihaz çevirileri, Fransızca tıbbi cihaz çevirileri, İsveççe tıbbi cihaz çevirileri, Zuluca tıbbi cihaz çevirileri, Katalanca tıbbi cihaz çevirileri, Tacikçe tıbbi cihaz çevirileri, Romence tıbbi cihaz çevirileri, İngilizce tıbbi cihaz çevirileri, Kazakça tıbbi cihaz çevirileri, Moldovca tıbbi cihaz çevirileri, Ermenice tıbbi cihaz çevirileri.

Tıbbi cihaz çevirileri konusundaki isteklerinizin tümü için tercüme firmamıza bir e-posta atabilir ya da bizi doğrudan telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

tıbbi cihaz çevirileri

Tercüme şirketimizi diğer rakiplerimizden ayrıştıran en temel noktalar teknik altyapımız, büyük projelerdeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, müşteri sırlarına verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin bütün fazlarında gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

tıbbi cihaz çevirileri

Günümüzün küreselleşen dünyasında kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin yalnızca hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. İşte bu yüzden çevirmen ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

Çalışmaya başladığımız ilk günden bu yana medikal tercümeler konusunda sayılamayacak kadar çok işi büyük bir başarıyla tamamladık. Aşağıdaki listede medikal tercüme hizmeti verdiğimiz alanlardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Koruyucu Hekimlik, Kanser Biyolojisi, Neonatoloji, Oftalmoloji, Ortopedi, Tıbbi Cihaz Teknik Şartnamesi, Fizik Tedavi, Radyografi, Pazarlama Materyalleri, Plastik Cerrahi, Medikal Analiz Cihazı, Nükleer Tıp, Okul Hekimliği, Reflü Cerrahisi, Cezaevi Hekimliği, Medikal Alet, Tıbbi Genetik, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diyagnostik, Tıbbi Ürün Katalogu, Tıbbi Malzeme, Kongre Sunumu, İşyeri Hekimliği, Hasta Geçmiş Hikayesi, Fizyopatoloji, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Ruhsatlandırma, Tibbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Çocuk Kardiyolojisi, Deri Hastalıkları, Olgu Sunumu, Araştırma Broşürü, Medikal Bülten, Tıbbi Tek Kullanımlık Ürün, İnorganik Kimya, Obezite, Tıbbi Dergi, Embriyoloji, Kolorektal Cerrahi, Viroloji, Klinik Çalışma Raporu, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Klinik Laboratuvar, Patoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Medikal Yazılım, Tıbbi Talimatname, İç Hastalıkları, Nöroşirurji, İntaniye, Alerji Hastalıkları, Romatoloji, Nöropatoloji, Sağlık Araştırması, Bitirme Tezi, Çocuk Sağlığı, Göğüs Cerrahisi, Dahiliye, Mikrobiyoloji, Farmakoloji, Hematoloji, Klinik Deney, Bağışıklık Testi, Adli Patoloji, Tıbbi Biyoloji, Deniz Hekimliği, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Çocuk Hastalıkları, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Radyolojik Tetkik.

Tıbbi cihaz çevirileri için neden bizi tercih etmelisiniz?

tıbbi cihaz çevirileri

Semantik Çeviri olarak ülkemizin yalnızca illerinde değil aynı zamanda çoğu ilçesinde de tıbbi çeviri hizmeti sunmaktayız. tıbbi cihaz çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Muğla – Ula, Şanlıurfa – Bozova, Bitlis – Ahlat, Burdur – Bucak, Bingöl – Kiğı, Uşak – Eşme, Gümüşhane – Köse, Çorum – Boğazkale, Erzurum – Olur, Zonguldak – Gökçebey, Tunceli – Pertek, Kars – Digor, Kastamonu – Azdavay, Denizli – Çivril, Konya – Akşehir, Yalova – Altınova, Bayburt – Aydıntepe, Elazığ – Baskil, Uşak – Banaz, Diyarbakır – Dicle, Çanakkale – Lapseki, Düzce – Gümüşova, Ardahan – Damal, Nevşehir – Ürgüp, Afyonkarahisar – Başmakçı, Bartın – Amasra, İzmir – Foça, Manisa – Gölmarmara, Isparta – Sütçüler, Afyonkarahisar – İscehisar, Tekirdağ – Hayrabolu, Kayseri – Pınarbaşı, Tokat – Başçiftlik, Artvin – Murgul, Van – Bahçesaray, Çanakkale – Bayramiç, Gümüşhane – Kelkit, Adıyaman – Besni, Sakarya – Sapanca, Hatay – İskenderun, Mardin – Dargeçit, Yalova – Termal, Bursa – Gürsu, Kocaeli – Çayırova, Kütahya – Altıntaş, Bursa – Osmangazi, Aksaray – Sarıyahşi, Giresun – Dereli, Niğde – Çamardı, Kırşehir – Kaman, Hatay – Dörtyol, Batman – Beşiri, Yozgat – Şefaatli, Çankırı – Yapraklı, Mersin – Toroslar, Kars – Kağızman, Aksaray – Ortaköy, Karabük – Ovacık, Ağrı – Patnos, Muş – Malazgirt, Şırnak – İdil, Erzincan – Otlukbeli, Sinop – Türkeli, Kilis – Polateli, Malatya – Arguvan, Amasya – Suluova, Karaman – Sarıveliler, Bolu – Yeniçağa, Ağrı – Doğubayazıt, Ardahan – Göle

tıbbi cihaz çevirileri

Başarılı çalışmalarımız yüzünden müşterilerimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden e-mailler alıyoruz. Aşağıda yer alan listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

 • Çeviri şirketinizin proje koordinatörleri ve yöneticileri hakikaten çok çok başarılılar. çeviri projelerimizin hepsinde projelerin ilk gününden son gününe kadar bizimle sürekli temas kurup ihtiyaç olan her yerde bize sorular sordular, bizim fikrimizi aldılar. Projenin gidişatı hakkında şirketimize sürekli olarak bilgi ilettiler. Sizinle birlikte çalışmak keyif veriyor.
  Genel Müdür Yardımcısı
 • Tıp tercümeleri alanında bu derece usta olmanıza şaşırdım. Bu alanda bundan önce çalıştığımız bütün yabancı çeviri firmalarından beceriklisiniz.
  (Akademisyen)
 • Epikriz raporarımızın İngilizceye ve Almancaya tercüme edilmesinde çok profesyonelce çalışarak muhteşem bir iş çıkarttınız. tıbbi cihaz çevirileri alanındaki profesyonelliğinize hayran kaldım. Samimi teşekkürlerimi kabul edin lütfen.
  (Doktor)
 • Hastanemiz için oluşturduğunuz tıbbi terminoloji sözlüğü gerçekten çok iyiydi. Aradan onca yıl geçmesine rağmen o sözlükten halen faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Doktor)
 • Bizim için çeviri belleği (TM) oluşturduğunuzdan tercüme giderimiz azaldı. Firmanızı seçmekle çok yerinde bir karar vermişiz. Geliştirdiğiniz yüksek teknoloji ile övünebilirsiniz. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi öneriyoruz. Satın Alma Müdür
 • Medikal cihazlarımızın kullanım kılavuzlarını tam 30 dile üstün bir başarıyla çevirdiniz. DTP (Masa üstün yayıncılık) alanında da çok iyisiniz. Artık hep firmanızla çalışacağız.
  (Pazarlama Müdürü)
 • Süper fiyat, çok iyi kalite… Şirketimizi tıbbi tercüme derdinden kurtardığınız için çok teşekkür ediyorum.
  (Genel Müdür)
 • tıbbi cihaz çevirileri sahasında çalışılabilir bir tercüme şirketi bulmak çok basit değil. Bu işte uzmanlık sahibi az sayıda şirketten biri de Semantik Çeviri Bürosu. Tıbbi terimlere hakimiyetleri çok iyi.
  (Kardiyoloji Uzmanı)
 • Bugüne kadar işlerimizi teslim ettiğimiz tüm çeviri şirketlerinden çok çok farklısınız. Kaliteniz, güvenilir ve disiplinli tercümeleriniz ve bize sağladığınız rekabetçi için şirketinize teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Hastana yöneticisi)
 • Tıbbi tercümeler hastanemiz açısından çok kritik. Bize gönderilen hasta raporlarında yapılabilecek en küçük bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına yol açabilir. Semantik Çeviri Bürosu işimizin kritikliğini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Hastahane Sahibi)
 • Çeviri şirketinizi bir akrabam tavsiye etmişti. Akademik çalışmalarımın Hintçeye çevirisi çok iyi oldu. İyi ki varsınız.
  (Yardımcı Doçent)
 • Çeviri şirketleriyle birlikte çalışmak firmamız için hep problem olmuştu. Semantik Çeviri Bürosu ile bu dertten kurtulduk. Deneyimli, profesyonel kadroları ile çok kaliteli hizmet verdiklerini belirtmek istiyorum.
  (Uzman doktor)

Yazan : Necati Ergin

seçilmiş etiketler
medikal tercüme, çeviri bürosu, tercüme bürosu, medikal çeviri, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi cihaz çevirileri, tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog