Tıbbi histoloji çevirileri

Tıbbi histoloji çevirileri için bizden destek alabilirsiniz.

Tıpla ilgili olan tercümeler insanların sağlığı ile bağlantılı olduğu için tercümede yapılacak bir hata onarılması söz konusu olmayan sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden tercüme bürosu seçiminde çok dikkatli olmalısınız. 2006 yılında kurulan Semantik Tercüme Bürosu en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun uzman çevirmenleri ve editörleri sayesinde kaliteli, doğru ve makul fiyatlı medikal çeviriler üretmektedir. tıbbi histoloji çevirileri sağlamakta olduğumuz müşteriler arasında, büyük ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri, özel sağlık merkezleri, araştırma merkezleri, tıbbi cihaz üreticileri ve tıp doktorları yer almaktadır.

tıbbi histoloji çevirileri

Tıbbi histoloji çevirileri ile ilgili istekleriniz için çeviri şirketimize bir e-mail gönderebilir veya bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Verdiğimiz kaliteli hizmet için çok değerli müşterilerimizden övgü dolu onlarca e-posta mesajı alıyoruz. Buradaki listede bunların bir kısmını okuyabilirsiniz:

tıbbi histoloji çevirileri

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana tıbbi tercüme kapsamında çok sayıda işi hep zamanında ve üstün başarıyla neticelendirdik. Aşağıda bulunan listede medikal çeviri, medikal tercüme ve yerelleştirme hizmeti sağladığımız konu başlıklarından bazı başlıklar listeleniyor:

Tıbbi Dergi, Tıbbi Cihaz, Oftalmoloji, Alerji, Akademik Makale, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Anamnez, Patent Sözleşmesi, Hasta Bilgi Föyü, Tıbbi Broşür, Araştırma Broşürü, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Tıbbi Analiz Cihazı, Medikal Analiz Cihazı, Göz Hastalıkları, Tıbbi Genetik, Estetik Cerrahi, Kongre Sunumu, Enfeksiyon Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Deri Hastalıkları, Klinik Rapor, Embriyoloji, Kan Analiz Cihazları, Radyolojik Tetkik, Araştırma Protokolü, Tıbbi Biyokimya , Sinir Sistemi Hastalıkları, CTD (Modül III), Akademik Araştırma, Tıbbi Ürün Katalogu, Laboratuar Bilgi Sistemleri, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Moleküler Genetik, MRI, Epidemiyoloji, Algoloji, İnfertilite, Tıbbi Yazılım, Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Ruhsatlandırma, Çocuk İmmünolojisi, Tanı Bilim, Diyagnostik Sistem, Biyofizik, Alerji Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi, Mikrocerrahi, Tıbbi Biyoloji, Kullanım Talimatı, Gastroenteroloji, Medikal Yazılım, Tıbbi Farmakoloji, İnorganik Kimya, İlaç Güvenlik Ruhsatı, Hasta Raporu, Nefroloji, Nöroradyoloji, İlaç Ruhsat Dosyası, Dahiliye, Mamografi, Anatomi, Akademik Yayın, Tıbbi Patoloji, Üroloji, Farmakolojik Araştırma, Patolojik Anatomi, İşyeri Hekimliği, Çocuk Cerrahisi, Tıbbi Makale, Nöroloji, Klinik Mikrobiyoloji, Farmasötik, Sağlık Ekonomisi Araştırması.

tıbbi histoloji çevirileri

Tıbbi histoloji çevirileri için bizi tercih etmenizi gerektiren sebepler:

 • Çeviriden önce, çeviri süresince ve çeviri gerçekleştirildikten sonra bize çevirilerini emanet eden müşterilerimizle sürekli iletişimdeyiz. Onlardan mesai saatleri dahilinde bize ulaşan e-posta mesajlarının tamamına bir saat içinde kesinlikle yanıt veriyoruz.
 • Birden fazla dilin söz konusu olduğu çeviri ve lokalizasyon projeleri konusunda büyük bir bilgi birikimi ve uzmanlık sahibiyiz. Bu kapsamda Türkiye’nin dev hastanelerine başarıyla hizmet sağlıyoruz.
 • Gerçekleştirdiğimiz tercüme projelerinin tüm fazlarında kalite güvence ve kalite kontol süreçlerini hiç ödün vermeden uyguluyoruz. Kalite standartları bizim için herşeyden önce gelir.
 • Bize belgelerini emanet eden şirketlerin verilerinin gizliliği konusunda çok hassas davranıyoruz. Onların kişisel ya da kurumsal verilerini koşulsuz olarak korumak her zaman sahip çıktığımız ilkemizdir.
 • Kalitemizden ve etik değerlerimizden hiç taviz vermeden, çözüm sağlayan bir anlayışla, destek olduğumuz kurumların başarı göstermelerine destek sağlamak amacındayız.
 • Yapılacak en ufak bir tercüme hatası müşterilerimizi kaybetmemize neden olabileceği için şirketimizde görev alan yaptıkları tercümelerde emin olmadıkları tek bir cümle dahi kullanmazlar.
 • Kalite beklentileri yüksek olan uluslar arası şirketlere çeviri hizmetleri sağladığımızdan kalitemizi korumak için hiç bir çabadan kaçınmıyoruz. Bu sayede her geçen gün müşteri sayımızı arttırıyouz.
 • Kurumumuzda görevlendirilen tüm tercümanlarımız en seçkin üniversitelerin tıp fakültelerini bitirmiş, çok tecrübeli, mesleki konulara hakim, profesyonel dil uzmanlarıdır.
 • Müşterimiz olan kurumlar için bir Çeviri Belleği oluşturuyoruz. Bu şekilde değerli müşterilerimizin tercümelerinde hem tutarlı bir terminoloji oluşturmakla kalmıyor hem de tercüme giderlerini belirli bir seviyeye çekiyoruz.
 • Şirketimizin geliştirdiği Semanalyse programını kullanarak çevirteceğiniz belgelerin ya da dosyaların kelime ya da karakter sayılarını çevrim içi elde edebilirsiniz. Semanalyse aynı zamanda size kullandığımız çeviri belleği (TM) teknolojisinin tercümeye ayırdığınız bütçeyi ne kadar düşürüğünü anlama olanağı sağlayacak.
 • Şirketimizde kadrolu olarak çalışan tercüman ekibimizin yanında, giderek genişleyen uluslar arası serbest tercüman ağımız ile, dünyanın tüm dillerinde müşterilerimize en iyi kalitede ve uygun fiyatlı Tıbbi histoloji çevirileri sunuyoruz.
 • Temel hedefimiz tüm müşterilerimizi her koşul altında memnun etmek, onlarla nitelikli ve karşılıklı güvene dayanan bir işbirliği tesis etmektir. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için en kıymetli referans olacaktır.
 • İleri teknolojinin yarattığı bütün nimetlerden sonuna kadar faydalanıyor, bu yolla daha yüksek kalitede tıbbi tercümeleri makul fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Yüksek teknolojiyi başarılı bir şekilde kullanmamız firmamızı bu alandaki rakiplerimizin hepsinden ayırıyor.
Semantik Tercüme Bürosu olarak sadece ülkemizin kentlerinde değil ayrıca çok sayıda ilçesinde de sözlü ve yazılı çeviri çözümleri sunmaktayız. tıbbi histoloji çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Trabzon – Çaykara, Eskişehir – Odunpazarı, Bitlis – Ahlat, Adıyaman – Kahta, Ordu – Gülyalı, Samsun – Terme, Artvin – Yusufeli, Çankırı – Şabanözü, Ardahan – Posof, Sivas – İmranlı, Tokat – Zile, Ordu – Kabadüz, Mersin – Anamur, Şanlıurfa – Birecik, İzmir – Bergama, Siirt – Baykan, Nevşehir – Hacıbektaş, Edirne – Lalapaşa, Isparta – Eğirdir, Çanakkale – Ayvacık, Muğla – Milas, Ordu – Akkuş, Rize – Pazar, Bursa – İnegöl, Bingöl – Yedisu, Bitlis – Hizan, Kars – Susuz, Giresun – Bulancak, Iğdır – Aralık, Tunceli – Çemişgezek, Ankara – Kalecik, Kahramanmaraş – Andırın, İstanbul – Küçükçekmece, Afyonkarahisar – Sandıklı, Diyarbakır – Hazro, Tekirdağ – Çerkezköy, Kırıkkale – Balışeyh, İzmir – Kemalpaşa, Bayburt – Demirözü, Erzincan – Tercan, Bursa – Mudanya, Bitlis – Mutki, Giresun – Espiye, Düzce – Akçakoca, Erzincan – Otlukbeli, Muş – Malazgirt, Gümüşhane – Köse, Edirne – Uzunköprü, Osmaniye – Bahçe, Amasya – Hamamözü, Denizli – Çardak, Mersin – Mut, Tekirdağ – Şarköy, Kilis – Polateli, Yalova – Altınova, Adana – Yüreğir, İzmir – Buca, Sakarya – Arifiye, Uşak – Banaz, Ankara – Altındağ, Isparta – Senirkent, Eskişehir – Tepebaşı, Mardin – Midyat, Şanlıurfa – Bozova, Afyonkarahisar – Emirdağ, Samsun – Tekkeköy, Uşak – Karahallı, Tekirdağ – Çorlu, Mersin – Tarsus, Sinop – Saraydüzü

tıbbi histoloji çevirileri

Sadece ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden kurumsal müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde yazılı ve sözlü tıbbi çeviri çözümleri sağlamaktayız. Tıbbi histoloji çevirileri alanında hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Türkçe tıbbi histoloji çevirileri, Altayca tıbbi histoloji çevirileri, Tacikçe tıbbi histoloji çevirileri, Fransızca tıbbi histoloji çevirileri, Urduca tıbbi histoloji çevirileri, Rusça tıbbi histoloji çevirileri, Romence tıbbi histoloji çevirileri, İngilizce tıbbi histoloji çevirileri, Kürtçe tıbbi histoloji çevirileri, Yunanca tıbbi histoloji çevirileri, Ermenice tıbbi histoloji çevirileri, Çince tıbbi histoloji çevirileri, Hırvatça tıbbi histoloji çevirileri, Moğolca tıbbi histoloji çevirileri, Almanca tıbbi histoloji çevirileri, Farsça tıbbi histoloji çevirileri, Felemenkçe tıbbi histoloji çevirileri, Sırpça tıbbi histoloji çevirileri, Filipince tıbbi histoloji çevirileri, Hintçe tıbbi histoloji çevirileri, Korece tıbbi histoloji çevirileri, Gagavuzca tıbbi histoloji çevirileri, Flamanca tıbbi histoloji çevirileri, Ukraynaca tıbbi histoloji çevirileri, Danca tıbbi histoloji çevirileri, Kırgızca tıbbi histoloji çevirileri, Makedonca tıbbi histoloji çevirileri, Azerice tıbbi histoloji çevirileri, Tatarca tıbbi histoloji çevirileri, Lehçe tıbbi histoloji çevirileri, Vietnamca tıbbi histoloji çevirileri, İspanyolca tıbbi histoloji çevirileri, İbranice tıbbi histoloji çevirileri, Zuluca tıbbi histoloji çevirileri, İsveççe tıbbi histoloji çevirileri, Bangladeşçe tıbbi histoloji çevirileri, Çekçe tıbbi histoloji çevirileri, Türkmence tıbbi histoloji çevirileri, Japonca tıbbi histoloji çevirileri, Moldovca tıbbi histoloji çevirileri, Kazakça tıbbi histoloji çevirileri, Hollandaca tıbbi histoloji çevirileri, Çeçence tıbbi histoloji çevirileri, Letonca tıbbi histoloji çevirileri, Bulgarca tıbbi histoloji çevirileri, İtalyanca tıbbi histoloji çevirileri.

Bugünün dünyasında nitelikli tercüme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğini biliyoruz. Bu sebeple tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti sunuyorlar.

Tıbbi histoloji çevirileri alanında ülkemizin lider şirketi: Semantik Tercüme

Firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli farklar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli projelerdeki uluslararası deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki ilkelerimiz, ve çeviri sürecinin her kademesinde kesinlikle uyguladığımız kalite güvence süreçleridir.

Yazan : Pelin Erbatur

anahtar sözcüklerden seçmeler
çeviri bürosu, tıbbi çeviri bürosu, tıbbi çeviri, tercüme bürosu, tıbbi histoloji çevirileri, tıbbi tercüme, tıbbi tercüme bürosu, medikal tercüme, medikal çeviri

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog